Muğla bütünşehir yasasından sonra, merkezi Menteşe olan ve ilçeleri ile birlikte Muğla sınırları oluşan bir büyükşehir. Sizler Muğla merkez (Menteşe) ve ilçelerinde baca temizliği hizmeti arıyorsanız, Muğla baca temizliği ya da Menteşe baca temizleme araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Ege bölgesinde başta Muğla olmak üzere farklı illerde hizmet veren Uygar Temizlik, baca temizliği denildiğinde akla gelen ilk firma.

Muğla baca temizliği iletişim

Muğla baca temizliği için profesyonel ekibimiz ile çalışıyoruz.

Son dönemde Avrupa birliği ile uyum sürecinde yasalaştırılan baca temizliği mevzuatında, insanların can ve mal güvenliği açısından baca temizliği hizmetinin ne kadar önemli olduğu bir kez daha kanıtlandı. Muğla için konuşulacak olursa, ister ev ve apartman, ister işyeri, kamu kurumu, otel, fabrika ve yemekli işletmeler dahil tüm işletmeler baca temizliği yaptırmak zorundalar.

Muğla’da faaliyet alanlarımız,

Muğla baca temizliği, Muğla yağlı kanal temizliği, Muğla davlumbaz temizliği ve diğer temizlik alanlarımız ile,

Muğla merkez olan Menteşe ve diğer tüm ilçelerde,

  • Otel baca temizliği Muğla
  • İşyeri baca temizleme Muğla
  • Ev bacası ve Apartman bacası, Merkezi kazan sistemi bacası temizliği
  • Baca temizleme raporu Muğla, Yetkili baca temizliği Muğla
  • Fabrika ve sanayi işletmeleri için tüm temizlik uygulamaları
  • Yemek üretimi ve satışı yapan firmalar (restorant, catering, büfe, lokanta, büfe ve dahası…)
  • Okullar ve diğer tüm kamu kurumları

Özellikle kurumsal işyerlerine yönelik ön fizibilite çalışması, ihale teklifi konusunda vb. konularında profesyonel ekibimizle sizlere en kısa sürede dönüş sağlıyoruz.

Baca temizleme raporu Muğla

Yaptırılmayan baca temizliği işlemleri ile yangına davet çıkarıyor olabilirsiniz. Ayrıca tıkanan bacalar karbonmonoksit zehirlenmesi ve yangın için tehlikeli durumlardır. Lütfen Muğla baca temizliği için Uygar temizlik için iletişime geçin.

İşyerleri ve Apartman baca temizleme hizmeti için, Muğla’da baca temizliği hizmeti veriyoruz.

Özellikle Muğla ve ilçeleri için, Ege ve Akdeniz’den gelen lodos rüzgarı ile bireysel olan ev ve apartmanların bacaları dikkatle takip edilmelidir. Merkezi kazan sistemi olanlar sistemlerin tıkanmaması için, soba ile ısınanlar kurum vb. sebeplerle zehirlenme tehlikesine karşı mutlaka Muğla baca temizliği ekiplerimiz için bizimle irtibata geçebilirler.

Zorunda olduğunda değil, düzenli aralıklarla baca temizliği işleminizi yaptırın.

İşyerleri için Büyükşehir sınırları içerisinde yılda iki kez baca temizleme yaptırmak ve baca temizleme raporu almak zorunludur. Bu kapsamda tüm işyerleri  yetkili (itfaiye) baca temizliği için bizimle irtibat kurabilirler. Geç olmadan ya da zorunlu olmadan değil, düzenli aralıklarla baca temizleme işleminizi yaptırmanızı öneriyoruz.

Muğla baca temizliği için Uygar temizlik ile irtibata geçin.

Muğla baca temizliği için 0 555 595 29 86 numaralı telefondan iletişim merkezimiz ile 7 gün iletişime geçebilirsiniz.

Muğla baca temizliği | Uygar Temizlik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir