Koltuk yıkama, profesyonel ve bu alanda uzmanlaşmış ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz, genç ve dinamik takımlarımızla sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik hızlıca dönüş yaptığımız çalışmala arasında yer alıyor. İzmir genelinde 15 bin koltuk yıkanması ile sektör lideri koltuk yıkama firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlerde Koltuk yıkama İzmir konusunda bilgi, fiyatlar hakkında bilgilendirme, tavsiye ve koltuk yıkama konusunda püf noktalar öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamında Uygar Temizlik şirketimizin hazırladığı önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Koltuk yıkama İzmir

Profesyonel bir çalışma için Koltuk yıkama İzmir

Koltuk yıkama konusunda deneyimli bir ekip ile çalışmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar konusunda dikkatinizi çekmek isteriz.

 • Koltuk yıkama konusunda İzmir genelinde tüm ilçelerde hizmet veriyoruz. Çalışanlarımız sigortalı ve koltuk yıkama konusunda deneyimli personellerimiz koltuk yıkama hizmeti veriyorlar. Koltuk yıkama konusunda ayrıca bu hizmeti sunmadan önce personelimizi kurum için eğitim aldırıyoruz.
 • Uygar temizlik olarak, çalışanlarımızın siz değerli müşterilerimiz ile iletişim becerisi çok önemli. Bu anlamda hizmet kalitemizin yüksekliği için çalışanlarımıza iletişim teknikleri eğitimi aldırıyoruz. Bu sebeple Koltuk yıkama İzmir sektöründe lider olmamızı sağlıyoruz.
 • Fiyatlarımız standart olarak belirlenmiştir. İzmir’de koltuk yıkama fiyatları yıllık periyotlarla oluşturulmaktadır. 

Koltuk yıkama izmir fiyatları nasıl oluşturuluyor?

Koltuk yıkama izmir fiyatları, koltuk sayısına, koltuğun kalitesine, koltuğunuzun fiziksel özelliklerine bağlı olarak koltuk yıkama işleminin zorluk derecesine ve farklı birkaç değişkene göre belirlenmektedir.

Koltuk yıkama izmir fiyatları için rekabet kurulu mevzuatı gereği, şirketimizin cezai işlemlere uğramaması için internette reklam bilgisi veremiyoruz. Dilerseniz halı yıkama departmanımıza hızlı ulaşmak için, 0 533 722 22 12 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Koltuk yıkama konusunda eşsiz tavsiyelerle kurumumuza ulaşanlardan aldığımız geri bildirimlerle güçlü yanlarımız

 • Koltuklarda temizlik ve istenirse koku garantisi veriyoruz.
 • Son teknoloji, kaliteli, koltuk yıkamayı derinlemesine yapabilen fabrika tipi temizlik cihazları ile koltuk yıkama yapıyoruz.
 • Programlanan saat ve zaman dilimine özen gösteriyoruz. Zamanınızda koltuk yıkama için işyerinizde ya da evinizde olmayı taahhüt ediyoruz.

Koltuk yıkama konusunda tavsiyelerimiz ve sizlere nacizane önerilerimiz

Koltuk yıkama özen gerektiren bir iştir. Lütfen kurumsal koltuk yıkama firmalarına bu işlemi yaptırınız.

 • Fırça kullanmayan firmaya koltuk yıkama yaptırmayınız. Derinlemesine ve kaliteli bir koltuk yıkama işlemi için cihazında fırça olan sistemleri kullanan firmalar ile çalışınız. Sadece vakumlama sistemiz ile çalışan cihazlar malesef derinlemesine temizlik yapmamakta genel olarak koltuğun kumaş kısmında temizlik ve yüzeysel bir temizlik yapmaktadır.
 • Özellikle evinde evcil hayvanı bulunan kişiler için düzenli aralıklarla koltuk yıkama öneriyoruz. İdrar ve diğer kalıntılar hem hayvanınızın hem sizin sağlınıza tehlike oluşturur. Ortamda bakteri, mantar ve virüs üremesine yol açar. Sizlerin sağlığı hepimiz için çok değerli.
 • Koltuğunuz eğer değerli ve çok kaliteli bir koltuk ise lütfen koltuk yıkama personeli evinize ya da işyerinize geldiğinde önceden durumu bildiriniz. Her ne kadar gerekli iş süreçlerinde personelimiz durumu size soracak ise de sizin de minimal hataları önleme anlamında personelimize durumu bildirmeniz işlemleri kolaylaştıracaktır.

Koltuk yıkama İzmir, hangi semt ve ilçelerde hizmet veriyoruz?

Koltuk yıkama İzmir olarak farklı hafta günlerinde ve özel durumlarda rutlar (çalışma planı) ile çalışma çizelgemizin oluşturuyoruz.

izmir koltuk yıkama hizmet alanımız

İzmir metropol güney bölgesi: Konak, Gaziemir, Buca,  Karabağlar, Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, semt olarak özellikle Alsancak, Çankaya, Göztepe, Güzelyalı, Hatay, Üçyol, Yeşilyurt, Basın Sitesi, Fahrettin Altay ve diğer tüm semtler.

İzmir metropol kuzey bölgesi: Karşıyaka, Bornova, Bayraklı, Çiğli ilçeleri, özellikle Bostanlı ve Mavişehir semtlerinde halı yıkama konusunda çok telefon alıyoruz.

İzmir batı hizmet alanımız, Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Karaburun, Gümüldür, Urla, Seferihisar ve bu bölgelerde yer alan tüm semtler, köyler ve yerleşim yerleri.

İzmir güney metropol dışı koltuk yıkama hizmet alanımız: Torbalı, Selçuk, Ödemiş, Tire, Bayındır

İzmir kuzey metropol dışı koltuk yıkama hizmet alanımız: Menemen, Ulukent, Egekent, Aliağa, Bergama, Çandarlı, Foça.

Koltuk yıkama nasıl yapılır?

Koltuk yıkama işlemlerinin aşamaları;

 • Koltuk yüzeyel ve sonrasında ıslatma işlemi: Bu işlem ile sonrasında mekanik temizleme gerçekleştirilebilmesi için özel çözücüler kullanılarak koltuğun sıvı ile teması ve doyurulması sağlanır. Bu şekilde koltuk mekanik temizlemeye hazır hale getirilir.
 • Mekanik ve derinlemesine temizlik: Bu işlemde koltuklar için özel olarak hazırlanmış temizlik malzemeleri kullanılarak sanayi tip temizleme cihazları ile bu maddelerin koltuğa tatbik edilmesi ve cihaz ile fırçalanma işlemi ile temizleme işlemi yapılır. Koltuk yıkama işleminin en önemli sürecidir. Profesyonel olmayan ve işi bilmeyen kişiler tarafından yapıldığında koltuğunuz yıpranabilir.
 • Vakumlama: Koltuk yıkamanın son aşamasıdır. Islatma ve mekanik temizleme sonrası yapılan son işlemdir. burada dikkat edilmesi gereken nokta vakumlama şiddetidir. Bu konuda eğitimli ve deneyimli temizleme personeli, hangi koltuk, hangi kumaş tipinde hangi şiddette vakum kullanması konusunda bilgilidir.

Sizlerde Koltuk yıkama İzmir konusunda profesyonel bir kurumla çalışmak istiyorsanız 15000 üzeri koltuk yıkama işi gerçekleştirmiş Uygar temizlik ile iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk yıkama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir