Temizlik hizmetlerinin kişisel sağlığımız ve güvenliğimiz açısından en önemli branşlarından biri baca temizliği uygulamasıdır. Uygar temizlik 8 yıllık köklü geçmişi ile Baca temizliği izmir olarak, Ege ve Güney marmara bölgesinin lider baca temizleme firmasıdır. Sizler sıvı yakıt ve katı yakıt kazan, davlumbaz, yağlı kanal, motor fanı ve filtresi için temizlik firması arıyorsanız, Uygar temizlik sizler için kaliteli hizmet sunacak, profesyonel ekibi ile ve baca temizleme takımının iletişim kalitesi ile mutlaka iletişime geçmeniz gereken bir firmadır.

Baca temizliği izmir firması

Baca temizliği izmir merkezden Ege bölgesine ve Türkiye’nin her yerine profesyonel hizmet sunuyoruz.

2010 yılından bu yana baca temizleme alanında müşterilerine ve çözüm ortaklarına yenilikçi, hızlı, pratik çözümler üreten; onların sorunlarına çok kısa sürelerde dönüş yapmayı prensip olarak belirlemiş olan Uygar temizlik, ekibinde yer alan tüm personelinin kişisel gelişimine de önem vermektedir.

izmir baca temizleme fiyatı

Gerçekleştirdiğimiz hizmetlere göz atacak olursak;

Baca temizleme hizmeti olarak kurumsal yapımız iki alt grup çalışma altında yürütülmektedir.

Kurumsal baca temizleme İzmir : Büyük ölçekli işletmelerden, kobilere, serbest meslek mensuplarına, kamu kurumlarına; daha ayrıntılı olarak anlatacak olursak, oteller, okullar ve kolejler, lokantalar, yemek işletmeleri, restaurant, fabrika ve sanayi kuruluşları, tüm kamu kurumları ve baca temizliği gerektirdiği tüm alanlarda çalışmaktayız. Yetkili baca temizliği ve baca temizleme raporu konusunda da mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Bireysel baca temizleme İzmir : Özellikle ev ve apartmanlara yönelik baca temizliği hizmetimiz için faydalanabilirsiniz. Ev bacası, apartman bacası tıkanması, temizliği ve bakımı konularında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

baca temizleme İzmir

Davlumbaz temizliği İzmir : İşyerleri ve yaşam alanları evlerde davlumbaz temizleme hizmeti için iletişime geçebilirsiniz. Özellikle yemekli işletmeler, büfeler, lokantalar, restorantlar, lokaller, otellerin ve diğer kurumların mutfak ve yemek alanları, fastfood zincirleri kısacası davlumbazın olduğu her alanda (evde yer alan ankastre mutfaklar dahil) hem işletmelere hem bireysel müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Yağlı kanal temizliği İzmir: Yağlı kanal temizliği küçük ölçekli firmalarda 6 ayda bir, sirkülasyonu yüksek ocak, ocak üstü sistemin, ızgaraların düzenli bakımının ve temizliğinin yapıldığı hizmetimizdir. Yağlı kana temizleme de yemek hazırlama ve pişirme alanının sirkülasyonuna bağlı olarak özellikle kurumsal işletmeler ve fastfood zincirlerinin 3 ayda bir yağlı kanal temizliğini yaptırması önemlidir. Yağlı kanal temizleme sonrası baca temizliği raporu da verilmektedir.

Kazan temizliği izmir: Özellikle merkezi sistemle ısınan işletmeler ve apartmanlar düzenli aralıklarla yakıt sistemlerine göre kaza temizliği hizmeti yaptırmalıdırlar. Sıvı yakıtlar için, Sıvı yakıt kazan temizliği; Katı ve organik yakıtlar için katı yakıt kazan temizliği gerçekleştirilmelidir.

Baca temizliği izmir için Uygar temizlik ile iletişime geçin.

İzmir, Manisa, Muğla, Balıkesir,Antalya, Denizlik, Uşak, Aydın illerinden toplam 84 ilçede bugüne kadar çalışma vermiş Uygar temizlik ile   0 555 595 29 86 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.